White Sand Luxury Villas & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní butikový hotel White Sand Luxury Villas & Spa se nachází na východním pobřeží Zanzibaru, v oblasti Paje, uprostřed tropické přírody a bílých písečných pláží, které jsou ideální pro začínající i pokročilé kite surfaře. Hotel se skládá z vilové části u pláže a zahradní části Cinnamon.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 11 samostatných vil, hlavní restaurace, restaurace na pláži, 3 bary, bazén, obchod se suvenýry. Pro děti: Dětské hřiště, dětský bazén. Wellnes - SPA: Sand Luxury Villas & Spa Za poplatek:  wellness terapie, lázně (včetně tureckých lázní hamam), sauna, páre masáže, zábaly, kosmetický salon.

Ubytování: VIBF: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor, LCD TV/sat., minibar, rádio, trezor, set pro přípravu kávy a čaje, terasa, střešní terasa. Samostatné vilky s výhledem na moře, skládající se ze dvou částí (ložnice, místo pro odpočinek) propojených terasou s privátním bazénem, houpací síť. Na vyžádání rodinné vily s dvěma ložnicemi a pokoje v zahradě. Maximální obsazenost: Vila (VIBF): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý  + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 15 let.

Stravování: All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.

Sport a zábava: Zdarma:  venkovní fitness, stolní tenis, petanque, volejbal. Za poplatek:  nemotorizované a motorizované vodní sporty, zapůjčení jízdních kol, šnorchlování, rybaření, lekce kite surfingu.

Internet: Zdarma:  WiFi v lobby a na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 31°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 32°C vzduch 32°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C voda 25°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*