Zuri Zanzibar 5*5*5*5*5*

Poloha:Hotel Zuri leží ve vesnici Kendwa na severozápadním pobřeží ostrova, pouhých 50 km od mezinárodního letiště a města Stone Town.

V Zuri najdete 56 luxusních samostatně stojících vil a bungalovů. Všechny jednotky jsou vzájemně odděleny a každá z nich je vybavena venkovní sprchou a rozlehlou terasou. . Domy stojí v západním svahu. Díky této unikátní dispozici má většina ložnic přímý výhled na oceán a jejich stropy se téměř dotýkají nebe, protože použitá střešní konstrukce navržená v tradičním africkém stylu tvoří nad každou postelí malou katedrálu. Všechny vily a bungalovy jsou součástí obrovského tropického parku a soukromou botanickou zahradou s ukázkami lokální vegetace a koření, jako vanilka, kardamon, skořice nebo hřebíček.

Ubytování: Každý z  bungalovů, suite a vil v Zuri je vybavený moderním designovým nábytkem kombinovaným s doplňky i artefakty od místních umělců, klimatizace. Pokoje plynule přecházejí v rozlehlé terasy s posezením a jsou obklopeny bujnými tropickými zahradami. Bungalovy s jacuzzi, apartmány a rodinné vily jsou na vyžádání.

Stravování : Polopenze, za příplatek je k dispozici plná penze a  all inclusive.

Pláž: Písečná pláž leží přímo u hotelu.

Spa a Wellness : MAUA Wellness by Healing Earth disponuje třemi masážními místnostmi a salonem nabízejícím bohatou škálu ošetření a kosmetických procedur, manikúru a pedikúru. Součástí wellness je i podlaží s vířivou vanou a slunečními lehátky.

Sport a zábava: Bazén, venkovní a vnitřní posilovna, joga, obchod se suvenýry,potápění, plážové hry a vodní sporty, komentovaná prohlídka zahrady koření, Wi-Fi.

 

 

 

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 31°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 32°C vzduch 32°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C voda 25°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*