Thajsko

Thajsko je stát v jihovýchodní Asii, hlavním městem je Bangkok. Thajsko patří k častým turistickým cílům, proto je turistika důležitou součástí ekonomiky.

Thajsko - zobrazit všechny informace »

Thajsko - Bangkok hlavní město Thajska

Thajsko - Bangkok hlavní město Thajska

Bangkok po příletu na mezinárodní letiště do Bangkoku doporučujeme klientům strávit dva dny v hotelu Bayoke Sky a poznávat krásu a shon asijského velkoměsta. Je zde výborná možnost nákupů a poznávání buddhistických památek či thajské mentality. Doporučujeme Vám navštívit chrámy Wat Po, Wat Traimit a Wat Phra Kaew či královský palác Royal Palace.

v nabídce190 zájezdůdo4 hotelů Zobrazit
The Cottage Suvarnabhumi 4*4*4*4*
Pinnacle Lumpinee Park Hotel 3*3*3*
Royal Princess Larn Luang 4*4*4*4*
Thajsko - Hua Hin

Thajsko - Hua Hin

Hua Hin: Thajský záliv - 220 kilometrů jižně od Bangkoku na východním pobřeží Malajského poloostrova. Cesta autobusem nebo klimatizovaným minibusem trvá po dálnici asi 3 hodiny. Hua Hin je výborně zařízené plážové středisko se všemi druhy vyžití. Ale oproti Pattaya na druhé straně zálivu nabízí Hua Hin klidné prostředí, které si zachovává typicky ...

v nabídce1 598 zájezdůdo6 hotelů Zobrazit
Anantara Hua Hin 5*5*5*5*5*
Hilton Hua Hin Resort & Spa 5*5*5*5*5*
Hua Hin Marriott Resort & Spa 5*5*5*5*5*
Thajsko - Khao Lak

Thajsko - Khao Lak

Zde na tomto místě budete bez přeplněných pláží & pokud máte rádi klid a soukromí při své dovolené u moře. Zde také roste i největší rostlina na světě & raflésie. Je zde i ideální místo pro šnorchlování a potápění.

v nabídce76 483 zájezdůdo15 hotelů Zobrazit
Kantary Beach Villas And Suites 5*5*5*5*5*
Khao Lak Palm Beach 3*3*3*3*
Haadson Resort 3*3*3*
Thajsko - Krabi

Thajsko - Krabi

Krabi je město velmi vzdálené od Bangkoku ( tisíc km ) a 180 km od ostrova Phuket. Tato oblast ještě před 20-ti lety byla pro turisty neznámým koutem Thajska, která si vydobyla pevnou pozici mezi příznivci tropických destinací. Jako tropická destinace je považována za ráj na zemi se stále zelenou bujnou tropickou vegetací, s kombinací pohádkových ...

v nabídce13 586 zájezdůdo11 hotelů Zobrazit
Krabi La Playa Resort 3*3*3*3*
The Small Krabi 3*3*3*3*
Krabi Cha-da Resort 4*4*4*4*
Thajsko - ostrov Coconut Island

Thajsko - ostrov Coconut Island

Coconut Island se nachází hned vedle centrálního východního pobřeží Phuket a nachází se v chráněných vodách Phang-Nga. Měří pouhých 2 km na 1 km, s tropickou vegetací a pískovými plážemi s palmami, můžete očekávat, že uniknete ruchu každodenního života a zažijete luxus na týden.      

v nabídce5 008 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
The Village Coconut Island 4*4*4*4*4*
Thajsko - ostrov Coral Island

Thajsko - ostrov Coral Island

Kromě nádherných útesů jsou na severu a západě ostrova dvě jemné pískové pláže. Ko Hae je součástí námořní rezervace, ale ubytování, restaurace, různé vodní sporty a potápění jsou k dispozici.

v nabídce9 877 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Coral Island Resort 3*3*3*3*
Thajsko - ostrov Koh Chang

Thajsko - ostrov Koh Chang

Ko Chang & tzv. ostrova slona & z thajštiny ( Chang & slon ), je druhým největším thajským ostrovem, má 492 km čtverečních. Je to hornatý ostrov, nejvyšší vrchol Khao Salak Phet dosahuje 776 m. Ko Chang se nachází v severovýchodní části Siamském zálivu nedaleko hranice s Kambodžou. Ko Chang je klidným místem, bylo zde kdysi rekreační ...

v nabídce23 172 zájezdůdo11 hotelů Zobrazit
Koh Chang Paradise Resort & Spa 4*4*4*4*
Ramayana Resort & Spa Koh Chang 3*3*3*3*
Barali Resort 4*4*4*4*
Thajsko - ostrov Koh Kood

Thajsko - ostrov Koh Kood

Pro detailní popis ostrova Koh Kood jsme se rozhodli uveřejnit popis našich klientů. Natural Beach je opravdu krásný kout přírody a resort, který je nejhezčí v tomto mořském zálivu. Jeho poloha je na jihozápadě ostrova. Jsou tu ještě další 2 resorty a 1 zděný dům s názvem Hausa Beach.Vedle Natural Beach se staví další resort, asi hotelový komplex. Do ...

v nabídce6 696 zájezdůdo5 hotelů Zobrazit
Cham's House Koh Kood 4*4*4*4*4*
Away Koh Kood 4*4*4*4*
Soneva Kiri Koh Kood 6*6*6*6*6*6*
Thajsko - ostrov Koh Lanta

Thajsko - ostrov Koh Lanta

Koh Lanta je okres nacházející se asi 70 km od města Krabi a skládá ze tří hlavních ostrovů. První je Ko Klang,druhý Ko Lanta Yai a z posledního Ko Lanta Noi.  Spolu s 50 dalších menších ostrovů tvoří 52-ostrovní Národní park Mu Ko Lanta . Na Koh Lanta se můžete potápět, šnorchlovat, rybařit, jezdit na kajaku atd.

v nabídce4 159 zájezdůdo5 hotelů Zobrazit
Narima Bungalow Resort 3*3*3*
Crown Lanta Resort & Spa 4*4*4*4*4*
Royal Lanta Resort 3*3*3*
Thajsko - ostrov Koh Mak

Thajsko - ostrov Koh Mak

Koh Maak se nachází ve východní části Thajského zálivu. Ostrov Koh Mak má rozlohu 16 km2, je třetí největší ostrov provincie Trat, větší jsou ostrovy Koh Chang a Koh Kood. Na ostrově naleznete písčité pláže, palmové háje a velmi přívětivé obyvatelé. Ostrov doporučujeme hlavně lidem, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.

v nabídce1 542 zájezdůdo3 hotelů Zobrazit
Makathanee Beach Resort 3*3*3*
Koh Maak Resort 3*3*3*
Ao Kao Resort 2*2*2*
Thajsko - ostrov Koh Phangan

Thajsko - ostrov Koh Phangan

Koh Phangan je ostrov v Thajském zálivu. Je součástí souostroví Samui. Hlavním městem je Thong Sala. Více než polovinu ostrova pokrývá národní park Ko Pha Ngan. Ostrov je také považován za duchovní místo s četnými buddhistickými chrámy a s prosperujícími lázněmi.

v nabídce5 057 zájezdůdo4 hotelů Zobrazit
Buri Rasa Beach Koh Phangan 4*4*4*4*4*
Pariya Resort & Villas Haad Yuan Koh Phangan 4*4*4*4*
Anantara Rasananda Koh Phangan Villas 5*5*5*5*5*
Thajsko - ostrov Koh Samet

Thajsko - ostrov Koh Samet

Ostrov Koh Samet se nachází v severní části Thajského zálivu, je vzdálen cca hodinku jízdy lodí z Bangkoku. Jeden z nejpěknějších zálivů ostrova Koh Samet se jmenuje Ao Prao, kde najdete pěkné pláže, kde nejsou davy lidí. Ostrůvek je vhodný pro lidi hledající klid, relaxaci a pohodu. Ostrov Koh Samet Vám nabídneme i jako možnou kombinaci s dalšími ...

v nabídce6 696 zájezdůdo4 hotelů Zobrazit
Sai Kaew Beach Resort 3*3*3*3*
Samed Club 3*3*3*
Le Vimarn Cottages 4*4*4*4*
Thajsko - ostrov Koh Samui

Thajsko - ostrov Koh Samui

Ko Samui je velmi pěkný ostrov, jeden ze stovek ostrovů v Thajsku, jenž přitahuje pro svou romantičnost i zamilované, protože zde naleznou pro svou lásku zejména klidná zákoutí. Ko Samui se nachází v západní části Siamského zálivu. Nekonečné bělostné písčité pláže s palmami, které neodmyslitelně k tropickým plážím vždy patří a které vytvářejí i ...

v nabídce80 449 zájezdůdo53 hotelů Zobrazit
Ibis Bophut Samui 3*3*3*
Samaya Bura Beach Resortą 3*3*3*3*
Samui Laguna 3*3*3*
Thajsko - ostrov Phi Phi

Thajsko - ostrov Phi Phi

Souostroví Phi Phi tvoří celkem šestice ostrovů. Tím největším je Phi Phi Don, výrazně menší je Phi Phi Leh. Zbylé čtyři jsou pak více než co jiného jen skaliska porostlá bujnou vegetací a trčící jako varovné prsty z moře. Phi Phi je uznávanou potápěčskou lokalitou. Hlavně v jarních měsících, kdy se v této oblasti objevují žraloci obrovští.

v nabídce10 076 zájezdůdo6 hotelů Zobrazit
Phi Phi Erawan Palms Resort 3*3*3*3*
Phi Phi Natural Resort 3*3*3*
Arayaburi Resort 3*3*3*
Thajsko - ostrov Phuket

Thajsko - ostrov Phuket

Ostrov Phuket je současně i provincií a nachází se v jihozápadní části Thajska, omývá ho Andamanské moře. Phuket má rozlohu 543 km čtverečních. Na ostrově Phuket žije téměř 300 tisíc obyvatel. Ostrov je vzdálen asi 700 km od Bangkoku. S pevninou je spojen mostem. Phuket je známý svými nádhernými plážemi s bělostným pískem a krásným mořem s azurovou ...

v nabídce135 755 zájezdůdo43 hotelů Zobrazit
ICheck Inn Central Patong 3*3*3*3*
The Viridian Resort 3*3*3*
Lub D Phuket Patong 3*3*3*
Thajsko - Pattaya

Thajsko - Pattaya

Pattaya je bezesporu nejznámější turistické letovisko v Thajsku a leží 147 kilometrů jihovýchodně od Bangkoku v Thajském zálivu. Pattaya je jednou z nejnavštěvovanějších destinací Asie, místem pro nezapomenutelnou dovolenou. Pattaya, to jsou kilometry dlouhé písčité pláže, s širokou možností i vodních sportů.

v nabídce38 502 zájezdůdo21 hotelů Zobrazit
Pattaya Garden 2*2*2*
Loma Resort and Spa 3*3*3*
Sunshine Hotel & Residences 3*3*3*

 

Mapa destinací

Thajsko - informace

Thajsko je stát v jihovýchodní Asii, hlavním městem je Bangkok. Thajsko patří k častým turistickým cílům, proto je turistika důležitou součástí ekonomiky. Mezi hlavní turistické lokality patří hlavní město Bangkok, přímořské město Pattaya, Čiang Mai, Phuket (ostrov), Ko Čang (ostrov) a provincie Krabi. Thajsko bylo v minulosti známo pod jménem Siam. Thajské podnebí je tropické, s vysokými teplotami i vlhkostí a vlivem monzunů.

Související odkazy