The Leaf Oceanside By Katathani 4*4*4*4*

Poloha: Malý hotel v klidném prostředí, obklopený zelenou zahradou a palmami je ideálním místem pro klidnou dovolenou. Nachází se v těsné blízkosti písčité pláže, pouhých 10 minut chůze od místních restaurací a hospůdek, v blízkosti národního parku Khao Lak-Lam Ru s četnými vodopády. Letiště Phuket je vzdáleno cca 90 km.

Vybavení: K dispozici je také nepřetržitě otevřená recepce, restaurace u bazénu s názvem Orchid, kde se podávají thajské a mezinárodní kuchyně, bar, kde se podávají osvěžující nápoje. V okruhu 3km od letoviska se nachází mnoho pláží, zatímco za nákupy v centru Khao Lak je to deset minut jízdy.

Ubytování: K dispozici je 71 pokojů s moderním thajským interiérem a teplým osvětlením. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, minibarem a vysoušečem vlasů. Většina pokojů má také vlastní balkon/terasu s krásným výhledem do zahrady.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Písčitá pláž se nachází 100m od hotelu. 

Sport a zábava: Milovníci potápění ocení potápěčské centrum, které se nachází 800 m od hotelu. Další: 2 bazény, fitness a wellness centrum, masáže.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*