The Waters Khao Lak by Katathani 4*4*4*4*

Poloha: Břehy letoviska Khao Lak pokrývají sněhobílé pláže a omývá je průzračně čistá voda Andamanského moře. Khao Lak leží asi 65 km severně od Phuketu. Na pobřeží najdete bílé vápencové skály, vodopády, neporušenou džungli a rybářské vesnice.

Vybavení: Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné 7 venkovní bazény a fitness centrum. Tento hotel ve středomořském stylu dále nabízí: Wi-Fi, prodej novin a dárkových předmětů a pomoc s rezervací výletů. Hostům jsou k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, úschova zavazadel a prádelna. V celodenně otevřené restauraci se podávají jídla italské kuchyně a bar u bazénu Swim-up Bar nabízí oblíbené nápoje a hudbu.

Ubytování: V jednom z 189 klimatizovaných pokojů, k jejichž vybavení patří lednička a minibar, se budete cítit jako doma. K pokoji náleží vlastní balkon či terasa. Wi-Fi vám zajistí spojení se světem a TV, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Soukromé koupelny nabízí vybavení, jehož součástí jsou toaletní potřeby zdarma a vysoušeč vlasů.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Hotel se nachází cca 6 minut od pláže.

Sport a zábava: Wellness centrum nabízí následující služby: masáže a péče o obličej. Dále hotel nabízí, bazén, fitness centrum a hernu.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*