Aonang Princeville Resort & Spa 4*4*4*4*

Poloha: Exkluzivní butikový rezort Aonang Beach se nachází na pláži Ao Nang. Resort s výhledem na nebeské Andamanské moře a pobřežní tropické ostrovy nabízí rodinám a romantikům exotické a pohodlný útěk s teplou a přátelskou atmosférou. Aonang Princeville Resort je vzdálený asi 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Krabi.

Vybavení: Resort má venkovní bazén, včetně bazénu pro děti. V lázeňském areálu si můžete dopřát také speciální masáže. Hotelová halal restaurace White Orchid podává pokrmy thajské a mezinárodní kuchyně. Resort dále nabízí recepci, restaurace, bary, zahradu, wellness, vířívku.

Ubytování: Aonang Princeville má prostorné pokoje v thajském stylu obklopené tropickými zahradami a s výhledem na bazén. Našich 50 pokojů a apartmá je krásně navrženo v moderním thajském stylu se složitě vyrobeným dřevěným nábytkem a místními látkami v teplých barevných tónech. K dispozici je řada mezinárodních kanálů v televizi a bezplatné Wi-Fi, abyste byli ve spojení. Vlastní koupelna s velkou vanou s výhledem do místnosti a samostatným proskleným sprchovým koutem. K dispozici jsou župany a plážová taška.

Stravování: White Orchid je otevřen po celý den a nabízí velkou snídani formou bufetu v mezinárodním stylu a lahodnou nabídku thajských jídel k obědu a večeři s pevným menu.

Pláž: Ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. 

Sport a zábava: Hotel poskytuje hostům lázeňské služby v plném rozsahu. Projděte se po hlavní ulici a objevte mnoho restaurací, které podávají pokrmy z celého světa. V docházkové vzdálenosti je široká škála obchodů a noční trh. Resort také nabízí šnorchlování, potápění, jízdu na koni, rybaření, pronájem kol.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*