Deevana Krabi Resort 4*4*4*4*

Poloha: Resort Deevana Krabi se nachází na svahu s krásným výhledem na přírodu. Letiště Krabi je vzdálené cca 27 km.

Vybavení: Součástí vybavení jsou také rozšířené recepční služby, možnost nákupu (v rámci hotelu) a televize ve společných prostorách. Resort má 2 venkovní bazény, bary, wellness centrum s masážemi a moderní fitness centrum. V resortu jsou k dispozici i konferenční prostory a hosté mají přístup do dětského klubu v hotelu Deevana Plaza Krabi Aonang. V hotelovém lázeňském centru si hosté mohou využit širokou nabídku masáží a kosmetických procedur. Deevana Krabi Resort má restauraci, kde si můžete pochutnat na pokrmech thajské a mezinárodní kuchyně. Autem je to jen kousek do dalších plážových barů a restaurací s nabídkou pokrmů z čerstvých mořských plodů.

Ubytování: Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. V pokojích je dvoulůžková postel. Je tady sejf. Pokoje mají mini ledničku. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů. 

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Písčitá pláž se nachází 10 minut chůze od hotelu.

Sport a zábava: Na nepřetržitě otevřené recepci vám ochotný personál pomůže zajistit pronájem auta a další služby. Další: kurzy vaření, bazén, wellness, masáže, dětský klub.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*