Ibis Styles Krabi Ao Nang 3*3*3*

Poloha: Ibis Styles Krabi Ao Nang se nachází v letovisku Ao Nang Beach. Hotel nabízí perfektní základnu pro objevování přírodních krás provincie Krabi, krásných pláží, úžasných ostrovů a bujných národních parků. V blízkosti se nachází obchody, restaurace i bary. Mezinárodní letiště Phuket je vzdálené 58 km.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, trezor, turistické informace, business centrum s konferenční místností, restaurace, bar, internetový koutek, bazén a pokojový servis. Pro nejmenší je připraveno venkovní hřiště. K hotelu náleží parkoviště.

Ubytování: Ve všech pokojích najdete vlastní balkon, kabelovou TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a rozkládací posezení s pohovkou. Ve všech je také koupelna se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů, večeří (podáváno servírovanou formou) a drinků. Hotelová restaurace nabízí výběr z thajské a mezinárodní kuchyně.

Pláž: Hotel stojí kousek od pláže - cca 5 minut jízdy. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu.

Sport a zábava: Hosté jsou v docházkové vzdálenosti od nočního trhu a zábavní čtvrti a jen 5 minut od pláže a mola, takže je snadné prozkoumat ostrov Jamese Bonda, Phi Phi, Railay, Lanta a mnoho dalších klidných míst, která čekají na objevení. Další: venkovní hřiště, bazén, billiard, masáže.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*