The Tubkaak Krabi Boutique Resort 4*4*4*4*

Poloha: Tento butikový resort Krabi má výhled na nádhernou pláž s bílým pískem a velkolepé souostroví 13 ostrovů v Andamanském moři. Resort je situován v nádherné tropické zahradě, na klidném místě s úchvatným výhledem na souostroví Ko Hong. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo v letovisku Ao Nang či Krabi. Hotel nabízí ubytování pouze dětem starším 12 let. Mezinárodní letiště Krabi je vzdáleno 45 minut jízdy.

Vybavení: Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, stylová a la carte restaurace, WiFi, společenská místnost s TV, půjčovna CD a DVD, úschovna zavazadel, půjčovna automobilů, půjčovna jízdních kol, fitness centrum, masážní salón, mini market, obchůdek se suvenýry, boutigue, velký venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa, sportoviště a parkoviště. 

Ubytování: Luxusně zařízené, stylové dvoupatrové vilky jsou vybaveny sociálním zařízením, venkovní koupelnou, klimatizací, TV, DVD přehrávačem, rádiem, minibarem, trezorem, rychlovarnou konvicí a terasou se sedací soupravou a plážovými lehátky. WiFi na pokoji je k dispozici zdarma. 

Stravování: Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté mohou využít služeb stylové a la carte restaurace Arundia.

Pláž: Tubkaak Krabi Boutique Resort se nachází 20 minut jízdy od pláže Ao Nang, nabízí však také pláž u hotelu.

Sport a zábava: Hotel pořádá kyvadlovou dopravu do letoviska Ao Nang, dále půjčovna automobilů, půjčovna jízdních kol, rybaření, vodní sporty na pláži je na resortu také v nabídce.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*