High Season Pool Villa & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: High Season Pool Villa & Spa se nachází na idylickém místě na přírodním a klidném ostrově Ko Kut, který se nachází na západní straně ostrova Koh Kood a 5 km od přístavu trajektů Nam Leuk, 2 km od vodopádu Klong Čao a 10 km od rybářské vesnice Ao Yai. Koh Kood se nachází 350 kilometrů od Bangkoku. Transfer z letiště trvá cca 3 hodiny.

Vybavení: V ubytování High Season Pool Villa & Spa jsou 2 restaurace. Dále je v resortu recepce, parkoviště, bazén, bar, gril (za poplatek), počítačová stanice, čistírna oděvů.

Ubytování: Vily zahrnují terasu a posezení. Ve všech najdete i bezpečnostní schránku, 42palcovou kabelovou TV a bezplatný minibar. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, vanu a fén.

Stravování: Snídaně formou bufetu

Pláž: Hotel je situován na pláži.

Sport a zábava: Využít zde můžete wellness, fitness centrum, knihovnu nebo hernu. Odpočinout si můžete při hodinách jógy. Pokud si chcete porjet okolí, tak je hotel jen 3 min. autem od Vodopád Klong Chao a 8 min. od Pláž Klong Hin. Tento hotelový komplex s 5 hvězdičkami se nachází 4,6 km od Pláž Ao Tapao a 6,9 km od Vodopád Klong Yai Kee.V blízkosti se nachází Pláž Khlong Chao. Na pláži nabízí paddleboardy a kajaky.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*