The Racha Hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Jednu z nejúžasnějších destinací na světě najdete 12 námořních mil jižně od Phuketu na andamanském ostrově Racha Yai. Rozlehlá zátoka s bílým pískem srpku měsíce s azurovými vodami vytváří pohlednicově dokonalou kulisu pro pětihvězdičkový luxusní ostrovní resort The Racha. Doba cesty z letiště Phuket je přibližně 50 minut.

Vybavení: recepce, bazén, lázně, restaurace, kavárna, posilovna, wellness, vířivky, sauna, bar

Ubytování: 85 vil osmi kategorií, které se rozkládají na více než 20 akrech zelené tropické půdy a je postaveno v nízkopodlažní harmonii s prostředím, poskytuje pohodlí každému tvoru. Prostorné vily mají čistě bílé architektonické křivky, které doplňují křišťálově modré pozadí Andamanského moře. Elegantní vily s velkými soukromými terasami jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, dokovací stanicí pro iPod a DVD přehrávačem.

Stravování: Od mořských plodů pod hvězdami v restauraci The Sunset po středomořskou v restauraci The Fire Grill, The Racha nabízí delikátní kulinářské zážitky. Strava je formou snídaně.

Pláž: hotel je na pláži

Sport a zábava: Anumba Spa provozuje soukromé relaxační centrum, kde si hosté mohou vychutnat masáž a dopřát si květinou koupel. Zacvičit si můžete v moderní posilovně, účastnit se lekcí jógy a využít tenisové kurty. Resort nabízí také potápečské centrum, centrum vodních sportů nebo kurzy vaření.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*