Fair House Villas & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Fair House Villas & Spa, Koh Samui poskytuje klidné ubytování na pobřeží tropické pláže Mae Nam. Hotel je v krásné tropické lokalitě, přímo u moře a nabízí luxusní vily a suites v thajském stylu. Navíc se vám dostane skvělého servisu od personálu. zajímavých aktivit, chutné gastronomie a zaslouženého odpočinku. Fair House Villas & Spa se nachází 10 km od centra města Koh Samui a pláže Chaweng. Letiště Samui je odtud vzdáleno 15 km.

Vybavení: Těšit se sem můžete na soukromou pláž, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi v celém areálu. Fitness centrum s panoramatickým výhledem na oceán nabízí příjemné prostředí pro cvičení. Resort provozuje vlastní restauraci, která servíruje výborná thajská i evropská jídla, a každý večer můžete ochutnat speciální večeři z čerstvých grilovaných mořských plodů.

Ubytování: Pokoje jsou prostorné, elegantně zařízené a vybavené klasickým dřevěným nábytkem. Najdete v nich kabelovou TV, minibar a francouzská okna, která zajišťují dostatek denního světla. Z některých pokojů se otevírá výhled na oceán. Další: trezor, psací stůl, župan, fén, rychlovarná konvice, pantofle.

Stravování: Snídaně formou bufetu nebo plná penze za příplatek.

Pláž: Resort stojí přímo u krásné písčité pláže Mae Nam.

Sport a zábava: Fitness, bazén, wellness, rybaření, půjčování kol zdarma a skútrů za poplatek, živá hudební představení, vodní sporty na pláži.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*