Garrya Tongsai Bay Koh Samui 5*5*5*5*5*

Poloha: The Tongsai Bay je přímořský rezort obklopený tropickými zahradami se soukromou pláží dlouhou 200 metrů. Hotel se nachází 10 minut jízdy od letiště Samui a 15 minut jízdy od oblíbené pláže Chaweng. Na 25 akrech uvidíte tropickou zahradu s nádhernými exotickými rostlinami.

Vybavení: Je tady například úschovna zavazadel, vícejazyčný personál, transfer-servis, konferenční místnost, business centrum a samoobslužná prádelna. Na jídlo můžete zajít do restaurace Chef Chom a do plážového bistra s barem Po Lad. Během hlavní sezóny je otevřená také tématická restaurace. Po celý den je k dispozici pitná voda. Další: zahrada, bazén, tenisový kurt.

Ubytování: Hotel The Tongsai Bay se nachází ve svěží tropické zahradě na svahu s výhledem na odlehlou zátoku a skládá se z 83 apartmánů, chat a vil. Hotel poskytuje klimatizované, elegantně zařízené ubytování s dřevěným nábytkem, kabelovou TV, DVD přehrávačem, minibarem a terasou s lehátky a výhledem na moře. Na některých terasách je venkovní vana.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: The Tongsai Bay se nachází na pláži.

Sport a zábava: Ve wellness centru Prana si lze vybrat z relaxačních bylinných koupelí a masáží. Aktivnější hosté si mohou zacvičit v posilovně nebo si zahrát tenis. Rezort poskytuje také vybavení pro vodní sporty. Většina lodních výletů nabízí i zajímavé šnorchlování.V hotelu můžete vyzkoušet lekce vyření či ozdobné vykrajování ovoce.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*