Sala Samui Chaweng Beach Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: SALA Samui Chaweng Beach Resort se nachází na klidném místě u bílé a písečné pláže Chaweng. Skládá se ze 2 budov, které nabízí ubytování v luxusních vilách a apartmá s bazénem a exkluzivní „měsíční bazén“ s výhledem na moře. Letiště je vzdáleno cca 10minut jízdy.

Vybavení: Po příjezdu do hotelu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna a bar. Součástí prostorné terasy s bazénem hotelu Sala Samui je dostatek lehátek a dětský bazén. Restaurace a bar Tent pod širým nebem na pláži připravuje čerstvé mořské plody a podává řadu mezinárodních i tradičních thajských specialit.

Ubytování: V pokojích je klimatizace, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo kingsize manželskou postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Také je zde sejf a minibar. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a kávovar. Na pokoji je televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Hotel se nachází u pláže.

Sport a zábava: Paddle boardy, kajaky, kurzy vaření, bazén, fitness, wellness, jóga.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*