Thai House Beach Resort 4*4*4*4*

Poloha: Thai House Resort se nachází na bílé písečné pláži Lamai na ostrově Koh Samui a nabízí luxusní pokoje v klidném prostředí. Je to jen 35 km od pevniny. Centrum města Nathon je asi 45 minut jízdy, zatímco obchody a turistické centrum města Chaweng jsou jízdy cca 20 minut jízdy od hotelu. Zajímavosti v okolí patří Hin Ta Hin Yai, rozhledna, Chaweng Lake, Namuang vodopád, Big Buddha a tradiční rybářské vesnice, které jsou jízdy 10-30 minut chůze od domu. Může se pochlubit krásnou tropickou krajinou, venkovním bazénem a masážními službami. Resort je vzdálen půlhodinu jízdy z letiště Samui.

Vybavení: K vybavení hotelu patří restaurace Thai House Beach, která servíruje thajskou, evropskou kuchyni a speciality z mořských plodů. Bary se zábavnými show, bazén s Jacuzzi, lázně, business centrum, knihovna, lékař, 24 h recepce, centrum plánování výletů a prádelna. K dispozici je parkoviště pro použití hosty, kteří přijedou autem.

Ubytování: Každý apartmán má vlastní balkon. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, vanou a vysoušečem vlasů, a pokoje jsou dvoulůžkové nebo king-size postelí. Pokoj dále nabízí telefon s přímou volbou,TV, internetové připojení, trezor, mini lednici a kávovar. Klimatizace je možno samostatně regulovat pro maximální pohodlí.

Stravování: Snídaně formou bufetových stolů.

Pláž: Písčitá pláž Lamai přímo před hotelem.

Sport a zábava: Ruční vytváření suvenýrů z rostlin, zábavné hry pro rodiny s dětmi, thajské a místní kurzy vaření, carving ovoce a zeleniny, thajský box, masáže. Podrobné informace jsou k dispozici v závislosti na ročním období. Areál nabízí také venkovní bazén s venkovním dětské hřiště, sluneční terasu,plážový volejbal a vodní lyžování. Nejbližší golfové hřiště je asi 40 km daleko.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*