Deevana Patong Resort & Spa 4*4*4*4*

Poloha: Deevana stojí uprostřed tropických zahrad a nabízí ubytování v pokojích s výhledem do zahrady nebo na bazén. Letiště Krabi se nachází cca 185 km od hotelu.

Vybavení: K dispozici je venkovní bazén a wellness centrum. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Restaurace Dalah Cuisine nabízí jídla po celý den. Do kavárny nebo do baru u bazénu si můžete zajít na nápoje a lehké občerstvení.

Ubytování: Klimatizované pokoje v hotelu Deevana Patong mají dlážděné podlahy, TV s plochou obrazovkou a mezinárodními programy, minibar a příslušenství pro přípravu čaje i kávy. Součástí je vlastní koupelna se sprchou, přezůvkami a bezplatnými toaletními potřebami.

Stravování: Polopenze - zahrnuje snídani formou bufetu a večeři (servírovaná forma). Za příplatek je možná večeře formou bufetu. Za příplatek je možná plná penze, která zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu + vodu a drink během oběda a večeře.

Pláž: Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže Patong.

Sport a zábava: Wellness centrum nabízí následující služby: masáže a péče o obličej. Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné 2 venkovní bazény a fitness centrum. Další: SPA, kulečník, vodní sporty na pláži, dětské hřiště, stolní tenis.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*