Sala Phuket Mai Khao Beach Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: SALA Phuket Mai Khao Beach Resort je ohromující luxusní vilový resort s bazénem se soukromými bazény v 63 ze 79 bazénových vil a apartmá. Tento luxusní resort na Phuketu poskytuje to nejlepší ubytování, které kombinuje vzácnou historickou čínsko-portugalskou architekturu s luxusním hotelovým vybavením, v jednom z nejdramatičtějších prostředí na Phuketu. SALA Phuket Resort & Spa se nachází podél klidné pláže Mai Khao, leží 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Phuket a 25 minut jízdy od půvabného zálivu Phang Nga.

Vybavení: V resortu se nachází vyhlášená restaurace SALA, střešní restaurace, plážový bar a lobby bar. Restaurace nabízí výjimečné množství mezinárodních i thajských jídel, plody moře a také připravuje tematická týdenní menu. Restaurace SALA získala 4 poslední roky po sobě prestižní ocenění a patří mezi nejlepší Thajské restaurace.

Ubytování: Pokoje a vily v rezortu SALA mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač a Wi-Fi zdarma. Vily mají venkovní koupelnu s volně stojící vanou, ze které je výhled na bazén.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Hotel je situován podél klidné pláže Mai Khao.

Sport a zábava: Lázeňské centrum nabízí masáže, posilovnu a kosmetické služby. Hotel pořádá různé výlety a aktivity u moře, na horách, v džungli či ve městě. Šnorchlování, potápění, cyklistiku na horských kolech, jízdu na slonech, či kurzy vaření. Wellness SALA Spa zahrnuje 3 masážní terasy na pláži. Pro hosty, kteří chtějí zůstat v kondici, je k dispozici posilovna a bazény.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*