Paradise Koh Yao 4*4*4*4*

Poloha: Resort Paradise KohYao se nachází na severním cípu ostrova Koh Yao Noi v zálivu Phang Nga. Nabízí nekonečný venkovní bazén se slanou vodou a 250 metrů dlouhou soukromou pláž obklopenou vápencovými útesy a tropickým deštným pralesem. Z letiště Phuket se do resortu dostanete po 15 minutách jízdy autem, 60minutách jízdy lodí z přístavního mola Bang Rong a dobrodružné 30 minutové jízdě autem. Ostrov Krabi je vzdálen 40 minut plavby tradiční místní lodí.

Vybavení: Resort zahrnuje také celou řadu barů a restaurací. V celodenně otevřené plážové restauraci The Seafood Terrace se podává snídaně formou bufetu a k obědu a večeři oblíbené pokrmy thajské a západní kuchyně. Dále Beach Club Bar u bazénu, à la carte restaurace Al Fresco a bar Sundowners. Resort dále nabízí recepci, bazén, wellness, jógu, saunu, masáže.

Ubytování: Paradise KohYao poskytuje klimatizované pokoje, studia a vily zařízené ve stylu Shabby Chic s bíle natřenými dřevěnými dekoracemi, postelemi s moskytiérami, tyrkysovým ložním prádlem, TV se zahraničními programy, minibarem, venkovní koupelnou a terasou s houpacími lenoškami, které jsou pro tento resort typické.

Stravování: Americká snídaně formou bufetu.

Pláž: Resort se nachází u pláže.

Sport a zábava: Personál turistických informací pro vás může zajistit různé celodenní i kratší výlety, včetně exkurzí na okolní ostrovy. Hosté mohou využít bezplatnou kyvadlovou dopravu k návštěvě místní vesnice, kde si lze půjčit jízdní kolo nebo motocykl a prozkoumat rýžová pole a trhy na ostrově Koh Yao Noi. V knihovně rezortu si lze půjčit knihy, DVD disky, stolní hry nebo puzzle.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*