Holiday Inn Pattaya 4*4*4*4*

Poloha: Holiday Inn Pattaya se nachází ve známé ulici Beach Road a nabízí celkem 567 pokojů a apartmá se soukromým balkonem a výhledem na moře. Hotel stojí 90 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Suvarnabhumi. Od pláže Central Festival Pattaya Beach vás dělí jen několik kroků a navštívit můžete také 4 km vzdálenou Svatyni pravdy.

Vybavení: K vybavení hotelu patří tři krásné bazény, kvalitní lázeňské centrum i několik restaurací. Zacvičit si můžete v posilovně, zahrát golf na nedalekém hřišti a při večeři si vychutnat špičkové speciality místní kuchyně. Kousek od hotelu najdete obchody, restaurace i bary lákající k tanci a noční zábavě. Celková relaxace je dále zajištěna v hotelových vlastních lázních Tea Tree Spa.

Ubytování: Holiday Inn poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou včetně fénu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo kingsize manželskou postel.Nechybí minibar ani příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Dostupná je i pokojová služba. Pro rodiny s dětmi jsou připravená rodinná apartmá a dětský klub.

Stravování: K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní a polopenze.

Pláž: Písečná pláž se nachází 100m od hotelu. K dispozici jsou na ní za poplatek lehátka a slunečníky.

Sport a zábava: Je zde plachtění a za poplatek vodní lyžování, windsurfing, jet ski, jízda na banánovém člunu a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a kulečník. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V hotelu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*