The Bayview Hotel Pattaya 4*4*4*4*

Poloha: Zažijte klid a eleganci prvotřídního thajského plážového hotelu s kosmopolitním moderním designem a nedávno zrekonstruovaným zařízením. Rychle zjistíte, že The Bayview Hotel má jednu z nejlepších lokalit ve městě – jen pár metrů od pláže u rušné Beach Road a hned vedle zcela nového nákupního centra Central Festival. Bayview stojí 1,5 hodiny autem od centra Bangkoku a letiště Suvarnabhumi.

Vybavení: Hotel nabízí příjemný pobyt v tropech, celkem 6 restaurací, 2 venkovní bazény, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi dostupné ve vstupní hale a lobby baru. Vychutnejte si bohatou nabídku kuchyní z celého světa v restauraci Garden Terrace Café hotelu Bayview. Navíc se čtyřmi atraktivními bary a elegantními salonky, ze kterých si můžete vybrat.

Ubytování: Bayview Pattaya poskytuje pokoje s nábytkem z tmavého dřeva, kabelovou/satelitní TV s plochou obrazovkou, balenou vodou zdarma, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a mramorovou koupelnou s vanou a sprchou.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Písčitá pláž je 3 minuty chůze od hotelu.

Sport a zábava: Na nedaleké pláži se mohou věnovat vodním sportům, jako je například potápění nebo jízda na vodním skútru. Mezi další nabízené aktivity patří kurzy thajské kuchyně a vyřezávání ovoce. Další: masáže, fitness centrum.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Thajsko-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 34°C vzduch 35°C vzduch 34°C vzduch 33°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 31°C
voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 26°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*