Adora Golf Resort Hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Velice elegantní hotelový resort nacházející se v rozsáhlé zahradě o rozloze 116 000 m2, v turistickém centru Beleku, je složen z hlavní budovy a několika nízkopodlažních budov (Klubová část). My nabízíme ubytování pouze v hlavní budově. Rozlehlou písčitou pláž místy s oblázky naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Na své si zde přijdou zejména milovníci kvalitních služeb, sportovních aktivit a příznivci golfu jelikož je v blízkosti hotelu situováno osmnáctijamkové a devítijamkové golfové hřiště. Vzdálenost od letiště činí cca 29 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 & la carte restaurace, několik barů, disko, venkovní bazén, bazén s tobogány, dětský bazén, dětské brouzdaliště, welness centrum, turecké lázně, fitness centrum, 7 tenisových kurtů, 4 fotbalová hřiště, amfiteátr, půjčovna aut a kol, čistírna, prádelna, obchodní centrum (zlatnictví, obchod s koženým zbožím, obchod se suvenýry, butik), kadeřnictví a lékař. Lehátka, slunečníky, podložky na lehátka a zapůjčení osušek u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti do 11 let nebo jedné přistýlky pro osobu nad 11 let jsou situovány v hlavní hotelové budově. Disponují koupelnou (vana nebo sprchový kout), vysoušečem vlasů, WC, klimatizací, TV-SAT s hudebním kanálem, trezorem, miniledničkou (doplňována nealkoholickými nápoji), telefonem a balkonem nebo terasou. Na vyžádání možnost ubytování v pokojích orientovaných směrem na moře nebo rodinných pokojích za příplatek (cena na vyžádání).

Stravování: Ultra All inclusive. Snídaně, obědy a večeře - vše formou bohatého bufetu. Pozdní snídaně, občerstvení během dne, tradiční turecké speciality, půlnoční občerstvení, odpolední káva / čaj se zákuskem, zmrzlina (16.30 - 18.00), ovoce, sendviče. Možnost jedenkrát za pobyt večeře v & la carte restauraci (nutno objednat předem). Místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, avšak dle otvírací doby jednotlivých restaurací a barů. Džusy z čerstvého ovoce a zmrzlina mimo vyhrazený čas za poplatek.

Sport a zábava: Hotel pořádá příležitostné denní i večerní animační programy a živou hudbu. Nemotorizované vodní sporty, sauna, turecké lázně, vodní gymnastika, aerobik, stolní tenis, tenis, boccia, šipky, lukostřelba, plážový volejbal, basketbal, jacuzzi, fitness (vše zdarma). Tenisové vybavení a osvětlení kurtu, motorizované vodní sporty, stolní fotbal, biliár, golfové hřiště v blízkosti hotelu (možnost rezervace v hotelu), masáže, procedury v tureckých lázních a welness centru, squash, pronájem fotbalového hřiště, biliár (vše za poplatek). Pro děti je zde k dispozici miniklub, minidiskotéka a dětské hřiště se skluzavkami.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*