Aydinbey Famous Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Aydinbey je velký hotelový resort, rozkládající se na ploše 16 000 m2. Má hlavní budovu a 3 vedlejší budovy. Leží asi 20 kilometrů od centra Beleku, hned u písečno & oblázkové pláže. Na letiště v Antalyi je to z hotelu asi 45 kilometrů. Tento hotel rádi doporučíme i náročnějším klientům, kteří mají rádi rušnější dovolenou s velkou nabídkou aktivit a sportů. Hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi. Nedaleko hotelu se také nachází známé 18 & jamkové golfové hřiště Robinson Nobilis.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, tři restaurace, několik barů, obchůdky, dva venkovní bazény, dětské brouzdaliště, skluzavky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů zdarma, fitness centrum, wellness centrum se saunou a tureckými lázněmi, nechybí pestrá nabídka masáží a procedur. Samozřejmostí je klimatizace a možnost připojení k internetu.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, fén, telefon, minibar, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře bufetového typu, občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky a zmrzlina odpoledne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin ve vybraných barech.

Pláž: Hotel leží přímo u písečno-oblázkové pláže. Na pláži se nachází snack bar, lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hotelové hosty zdarma.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá denní a večerní animační programy, je zde diskotéka, tenis, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, lekce aerobiku, biliard, využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů. Hotel doporučujeme hlavně aktivnějším klientům vyhledávajícím rušnější dovolenou.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*