Chervo Club Sirena 5*5*5*5*5*

Poloha: Chervo Club Sirena je dalším z kvalitních pětihvězdičkových hotelů v naší nabídce. Rádi jej doporučíme i náročnějším klientům. Leží asi 5 kilometrů od města Kadriye, kde najdete nákupní a zábavní možnosti, v oblasti Belek v Turecku. Centrum Beleku se nachází asi 9 kilometrů od hotelu a rozhodně doporučujeme udělat si tam alespoň jednou za pobyt výlet. Letiště leží asi 28 kilometrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu, celkem 4 restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, skluzavky, vnitřní bazén, bar u bazénu, hotelový bar, bar na pláži, zahrada, možnost výměny měny, možnost pronájmu auta, trezor na recepci, wellness centrum – turecké lázně, pára, sauna a samozřejmě nabídka masáží a procedur, a mnoho dalšího. Pro děti je v hotelu mini klub, dětský bazén, skluzavky, dětské hřiště a dětské animační programy.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, telefon, satelitní televize, trezor, minibar a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, v plážovém baru je možné čerpat all inclusive.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu tenis, stolní tenis, basketbal, volejbal, šipky, biliard, hotel také pořádá animační programy. Využít můžete některého z vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*