Crystal Family Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Tento přepychový hotel hotelového řetězce Crystal, hotel Crystal Family Resort, se nachází v lokalitě Belek, v letovisku Bogazkent. Hotel leží přímo na krásné pláži a nabízí své luxusní služby jak rodinám s dětmi, tak párům a skupinám. Obchůdky se nachází přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 40 km od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazény a aquapark o celkové ploše 1300 m2, včetně dětského bazénu, krásná zahrada, několik restaurací a barů, disko, konferenční prostory, možnost připojení k internetu, miniklub, dětské hřiště, vnitřní bazén (v zimě vyhřívaný), prádelna, úschovna zavazadel.

Ubytování: V hotelu je celkem 257 pokojů, standardní pokoje mají koupelnu s WC, balkon, klimatizaci, SAT TV, minibar, trezor, telefon, možnost připojení k internetu, fén. Ubytování 2+2 je možné pouze v pokojích rodinného typu - za příplatek.

Stravování: Ultimate All Inclusive 24 h: Snídaně, oběd, večeře formou bufetu, pozdní snídaně, noční občerstvení, mini snídaně, dětský bufet, občerstvení během dne, čerstvé džusy, zákusky, zmrzlina, gozleme, nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje, některé dovážené nápoje, koktejly, čaj a turecká káva.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné pláže vhodné pro děti, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: SPA centrum s pestrou nabídkou procedur, masáže, sauna, jacuzzi a další, tenis, šipky, biliár, stolní fotbal, bowling, basketbal, beach volejbal, fitness centrum, minigolf, široká nabídka vodních sportů, diskotéka, spousta možností výletů po okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*