Siam Elegance Hotel & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Siam Elegance je kvalitní pětihvězdičkový hotel postavený v asijském stylu. Leží v oblasti Belek, v části Bogazkent, která leží asi 5 kilometrů od centra letoviska Belek, kde najdete množství nákupních a zábavních možností. Nejbližší nákupní možnosti se nachází asi kilometr od hotelu. Letiště v Antalyi leží asi 40 kilometrů od hotelu. Hotel se nachází v klidném prostředí a vyniká nabídkou a úrovní služeb.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu, hlavní restaurace, A la Carte restaurace (rybí, italská, turecká a thajská), bary, venkovní bazény se skluzavkami, sluneční terasa (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén, wellness centrum, dětské hřiště, miniklub, lunapark, obchůdky, kadeřnictví, prádelna, žehlení, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna aut.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, telefon, satelitní televize, trezor, minibar, možnost připojení k internetu a balkon nebo terasa. Ubytování za příplatek: rodinný pokoj, Junior Suite.

Stravování: ULTRA All Inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, noční občerstvení, lehké občerstvení během dne, palačinky, dezerty, zákusky, koláče, sendviče a toasty, Bary: rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 24 hodin denně. A la Carte restaurace: thajská, italská, rybí a turecká (na základě předchozí rezervace).

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar.

Sport a zábava: Tenis, basketbal, vodní pólo, lukostřelbu, minigolf, stolní tenis, aerobik, bowling, biliard, plážový volejbal, denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, mini disco, živá vystoupení, diskotéka, vodní sporty na pláži, Wellness a Spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže a procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*