Sirene Belek Golf & Wellness 5*5*5*5*5*

Poloha: Sirene belek je dalším z kvalitních pětihvězdičkových hotelů v naší nabídce. Kromě klientů vyhledávajících kvalitní služby a luxusní dovolenou jej rádi doporučíme také klientům, kteří tyto věci rádi kombinují s hraním golfu a využíváním lázeňských procedur. Hotelový komplex leží asi 4 kilometry od města Belek, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 25 kilometrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů zdarma, diskotéka, zahrada, možnost připojení k internetu, celkem pět restaurací, bar, bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, obchůdky, fitness centrum, wellness centrum, kde najdete jacuzzi, saunu, turecké a parní lázně a také širokou nabídku masáží a procedur, kadeřnictví, možnost půjčení auta. Pro děti je v hotelu mini klub.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, satelitní televize, telefon, minibar, trezor a balkon.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma. Je zde také plážový bar, kde můžete využívat služeb all inclusive.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí stolní tenis, tenis, basketbal, volejbal, možnost lekcí tenisu, biliard, hotel pro své hosty pořádá animační programy. Nedaleko hotelu se také nachází golfové hřiště. Využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z našich fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*