Voyage Belek Golf & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Voyage Belek Golf & Spa se nachází na pobřeží Středozemního moře cca 2 km od letoviska Belek, ve vzdálenosti cca 45 km od města Antalya. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště Montgomerie Golf Course. Jedná se o luxusní hotel v kategorii 5*, vhodný jak pro rodinnou dovolenou tak pro páry.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 hlavní restaurace (jedna pouze pro dospělé), 7 A la Carte restaurací (čínská, mexická, řecká-rybí, turecká, italská, japonská a steak house), 3 snack bary, cukrárna, 15 barů, hlavní venkovní bazén, garden vyhřívaný bazén, bazén pro dospělé, vnitřní bazén, vnitřní dětský bazén, lagunový bazén, aquapark, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), miniklub (3-6 let), midiklub (7-9 let), maxiklub (10-12 let), veškeré vybavení pro kojence, dětské hřiště, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorách, prádelna, směnárna, úschovna zavazadel, půjčovna kol a aut, obchodní arkáda.

Ubytování: Vlastní sociální zařízení, individuální klimatizace, satelitní LCD televize, telefon, minibar (denně doplňován), Wi-Fi připojení zdarma, vysoušeč vlasů, trezor, varná konvice, příslušenství pro přípravu kávy či čaje, balkón, umístěn v zahradě. Ubytování za příplatek: Pokoj v hlavní budově, Rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice.

Stravování: ULTRA All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dietní bufet, dětská restaurace, restaurace pouze pro dospělé: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, Cuisine24: občerstvení formou výběru z menu 24 hodin denně, Gozleme: turecké plněné palačinky, zmrzlina, Snack bary: občerstvení během dne, fast food, saláty, ovoce, dezerty, Patisserie: odpolední káva a čaj, zákusky, dorty, sušenky a dezerty. A la Carte restaurace: na základě předchozí rezervace 1x za pobyt zdarma (turecká, řecká-rybí, čínská, mexická) nebo za poplatek (japonská, steak house, italská). 15 různých barů: neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných místních a importovaných alkoholických nápojů (24 hodin denně).

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. PLážová část pouze pro dospělé a rodinná část.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, pravidelná večerní představení a denní animační programy pro děti i dospělé, živá hudba, diskotéka, basketbal, plážový volejbal, tenisové kurty, aerobic, boccia, badminton, herna, šipky, lukostřelba, minigolf, stolní tenis, golfové hřiště, mini fotbal, posilovna, Spa a wellness centrum, turecké lázně, parní lázně, sauna, masáže a procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*