Salmakis Beach Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Hezký a kvalitní 5* Salmakis Beach Resrot & Spa hotel leží v lokalitě Bodrum, nedaleko centra- cca 1,5 km, přímo u krásné pláže. Hotel je vystavěný v elegantní středomořské architektuře, ze spousty míst v hotelu je krásný výhled na přístav a hrad. Mezinárodní letiště je vzdáleno 40 km od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, vnitřní a venkovní restaurace, A la Carte restaurace, beach snack bar, pool bar, lobby bar, konferenční prostory, herní místnost, vnitřní bazén a jacuzzi, venkovní bazén s dětskou sekcí, miniklub s dětským hřištěm a minimarket, prádelna, žehlení, úschovna zavazadel, salon krásy, výtah, půjčovna aut. obchůdky, Wi-Fi připojení.

Ubytování: V hotelu je celkem 212 pokojů v několika kategoriích. Standardní pokoje jsou hezky vybavené a mají koupelnu s WC, telefon, SAT TV s hudebním kanálem, klimatizaci, fén, minibar a trezor. Některé pokoje mají balkon, za příplatek lze zajistit pokoj s výhledem na moře.

Stravování: All Inclusive: Hlavní restaurace - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, Patisserie - zákusky a cookies, Lobby bar, Bar u bazénu, Beach bar. Ve všech barech rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: Spa centrum s pestrou nabídkou masáží a procedur, billiard, stolní tenis, turecké lázně, sauna, masáže, tenisový kurt, fitness centrum, beach volejbal, animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*