Amara Wing Resort Kemer 5*5*5*5*5*

Poloha: Amara Wing Resort Kemer je velmi luxusní pětihvězdičkový hotel, který se dá doporučit i velmi náročným klientům. Leží u pláže v borovicovém lesíku, na úpatí hory Toros. Hotel má krásnou zahradu, nic také nelze vytknout místnímu personálu a servisu. Hotel se nachází nedaleko centra města Kemer, cca 60 km od mezinárodního letiště Antalya.

Vybavení:K vybavení hotelu patří recepce, 1000 metrů čtverečních velký bazén, dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, bazén v zahradě a bazén se třemi skluzavkami. Je zde 6 restaurací, možnost připojení k internetu, miniklub.

Ubytování: V hotelu je několik kategorií ubytování, ve všech pokojích najdete servis odpovídající úrovni 5*- samozřejmostí je koupelna, SAT TV, trezor, telefon, minibar.

Stravování: Stravování je zajištěno formou

Pláž: Hotel leží u své soukromé pláže, která získala ocenění modré vlajky.

Sport a zábava: Fitness, volejbal, basketbal, tenis, stolní tenis, billiard, aerobik, jóga, škola potápění, vodní sporty, denní animační programy, disko, noční show, živá hudba, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur- turecké lázně, sauna, pára, salon krásy, kadeřník a mnoho dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*