Corinthia Club Hotel Tekirova 5*5*5*5*5*

Poloha: Velmi kvalitní hotel řetězce Corinthia se nachází v lokalitě Kemer, v letovisku Tekirova v krásné oblasti mezi horami a mořem. Tento hotel můžeme doporučit klientům, kteří vyhledávají luxus a perfektní servis.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu, trezor na recepci, různorodé restaurace a bary, na své si zde přijde opravdu každý. Samozřejmostí je velký venkovní bazén, aquapark se skluzavkami, miniklub a hřiště pro děti, centrum krásy, obchůdky.

Ubytování: V hotelu je celkem 516 pokojů, na výběr je z několika kategorií. Základní pokoje mají LCD TV, telefon s přímou volbou, minibar, klimatizaci, koupelnu, fén, trezor, balkon a hudební kanál.

Stravování: Stravování je zajištěno formou ultra all inclusive: Snídaně, oběd, večeře, občerstvení během dne, pozdně večerní občerství, nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje.

Pláž: Krásná 500 m dlouhá pláž se nachází hned u hotelu.

Sport a zábava: Potápěčské centrum, centrum vodních sportů s širokou nabídkou, tenisové kurty, fitness centrum,billiard, disko a spousta dalšího. Samozřejmostí je široká nabídka výletů po okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*