Hotel Fame Residence Göynük 4*4*4*4*

Poloha: Příjemný hotel Fame Residence Goynuk kategorie 4* leží v oblasti Kemer, v letovisku Goynukv krásných zahradách mezi azurovým mořem a pohořím Taurus. Děti si mohou užít dovolenou v dětském bazénu se skluzavkami nebo v miniklubu,  dospělí mohou zase relaxovat u bazénu, u moře nebo ve Spa centru. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Centrum Kemeru je vzdáleno cca 8 km od hotelu a letiště v Antalyi cca 40 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, tři bazény, skluzavky, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), krásná zahrada, vnitřní a venkovní restaurace, plážová restaruace, A la Carte restaurace (italská, turecká, rybí), 4 bary, dětské hřiště, miniklub, Wi-Fi připojení, salon krásy, trezor na recepci, směnárna, prádelna, výtah, obchůdky.

Ubytování: Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, trezor, Wi-Fi připojení, klimatizaci, SAT TV, telefon, minibar, většina pokojů má balkon.

Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční občerstvení, Snack bary: občerstvení během dne, grilované speciality, Kavárna: odpolední káva a čaj, turecké plněné palačinky, Plážový bar, bar u bazénu, bar v restauraci, Lobby bar: rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. A la Carte restaurace: italská, turecká, rybí (na základě předchozí rezervace, za poplatek).

Pláž: Hotel je vzdálen cca 100 m od krásné písečné pláže, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: Denní i večerní animační programy, živá vystoupení a show, fitness, turecké lázně, sauna, masáže, jacuzzi, diskotéka, stolní tenis,billiard, pestrá nabídka vodních sportů na pláži, široká nabídka fakultativních výletů po okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*