Adalya Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Velice vyhledávaný luxusní hotel Adalya Resort & Spa byl otevřen v roce 2009. Nachází se v letovisku Kumköy, vzdáleném cca 8 km od starobylého města Side, kam se můžete dostat místním minibusem, tzv. dolmuší nebo taxi. Pláž s jemným zlatavým pískem a s prestižním oceněním Modré vlajky je oddělena od hotelu pouze nádhernou pobřežní promenádou. Mezinárodní letiště je vzdáleno 55 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace A la Carte (turecká a steak house), několik barů, plážový bar, disko, internet café (za poplatek), venkovní bazén, relaxační bazén, bazén s tobogány (lehátka, slunečníky a podložky na lehátka zdarma, zapůjčení osušek za zálohu), dětský bazén, miniklub, herna, vnitřní bazén, wellness centrum, kadeřnictví, kongresový sál, minimarket, Wi-Fi připojení na veřejných místech zdarma, obchodní arkáda, výtah, prádelna.

Ubytování: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje mají balkon s výhledem na moře a jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, minibarem (doplňován nealkoholickými nápoji, vodou a v den příjezdu pivem), rychlovarnou konvicí, LCD TV-SAT s hudebním kanálem, Wi-Fi připojením a trezorem za poplatek a telefonem. Možnost ubytování v rodinných pokojích za příplatek.

Stravování: Ultra All inclusive: Hlavní restaurace: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Plážový bar: turecké občerstvení, odpolední občerstvení, Bar u bazénu: odpolední občerstvení, noční občerstvení až do snídaně, Patisserie: káva, čaj, zákusky, dorty, macronky, sladké pečivo a sušenky, šťáva z čerstvého ovoce a zmrzlina v určených hodinách zdarma. Možnost jedenkrát za pobyt večeře v A la Carte restauraci. turecká - zdarma, steak house - za poplatek (nutno rezervovat předem). Lobby bar, Buhara bar, Bigos bar. V barech místní a vybrané importované alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, avšak dle otevírací doby. Všechny nápoje na diskotéce za poplatek.

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, oddělená pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu. Plážový bar.

Sport a zábava: Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, živá vystoupení, diskotéka, mini disco, vodní gymnastika, aerobik, stolní tenis, fitness, šipky, sauna, turecké lázně, masáže a procedury ve Spa centru, bowling, biliár, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*