Altinkum Bungalows & Park 3*3*3*

Poloha: Hotel Altinkum Bungalows & Park sestávající se z několika bungalovů naleznete přímo na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře. Hotel je oblíben hlavně díky své skvělé turecké a mezinárodní kuchyni. Do centra města Side se dostanete pohodlnou procházkou podél moře (cca 5 minut). Má jedinečnou polohu pro klienty, kteří vyžadují ubytování přímo u moře s možnostmi večerních procházek v romantických uličkách antického města. Mezinárodní letiště je vzdáleno 60 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, A la carte restaurace, bar, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětské brouzdaliště (lehátka, slunečníky a podložky na lehátka zdarma, osušky za poplatek), dětské hřiště, Wi-Fi připojení, SPA centrum, prádelna, žehlení, čistírna, kadeřnictví, úschovna zavazadel.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV-SAT s hudebním kanálem, telefonem, minibarem (za poplatek), terasou a trezorem (za poplatek na recepci).

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, Snack bar: turecká svačinka během dne, odpolední čaj a káva se sušenkami. Na baru místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 - 22:00). Večeře v A la carte restauraci, importované nápoje, džusy z čerstvého ovoce, koktejly a veškeré nápoje po 22. hodině za poplatek.

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Sport a zábava: 1 × týdně folklórní a turecké animační programy, Spa a Wellness centrum, turecké lázně, peeling, sauna, masáže, šipky. Velké zábavní a nákupní možnosti v centru města Side. Pestrá nabídka fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*