Club Side Coast 4*4*4*4*

Poloha: Club Side Coast je velmi příjemný hotel vyšší střední kategorie 4*. Leží jen 10 kilometrů od historického centra Side, kde kromě památek najdete také spoustu nákupních a zábavních možností. Hotelová písečná pláž leží pouhých 450 metrů od hotelu a je vhodná i pro děti nebo starší lidi díky pozvolnému vstupu do vody. Pokud se Vám na pláž nechce chodit pěšky, nemusíte, každých 10 minut Vás tam přes den zaveze hotelový autobus. Na pláži samozřejmě můžete využívat služeb all inclusive. Mezinárodní letiště Antalya se nachází asi 60 kilometrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazény pro děti a dospělé, dě skluzavky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a u bazénů zdarma, vnitřní bazén, možnost připojení k internetu, několik restaurací a barů včetně snack baru u bazénu, plážový bar, diskotéka, wellness centru s tureckými lázněmi, saunou a pestrou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, obchůdky, kadeřnictví, možnost půjčení auta, možnost výměny měny a mnoho dalšího. Pro děti je v hotelu mini klub a skluzavky.

Ubytování: V hotelu je celkem 323 pokojů. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, satelitní televize, telefon, minibar, možnost připojení k internetu, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin.

Pláž: Hotelová písečná pláž leží pouhých 450 metrů od hotelu a je vhodná i pro děti nebo starší lidi díky pozvolnému vstupu do vody. Pokud se Vám na pláž nechce chodit pěšky, nemusíte, každých 10 minut Vás tam přes den zaveze hotelový autobus. Na pláži samozřejmě můžete využívat služeb all inclusive. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí aerobik, stolní tenis, biliard, plážový volejbal, využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí. Hotel pro své hosty také požádá animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*