Corinthia Excelsior 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Corinthia Excelsior je pěkný a příjemný hotel vyšší střední kategorie 4*. Leží v oblasti Side, přesně řečeno 6 kilometrů od centra města, v části Titreyengöl Mevkii. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno asi 45 kilometrů. Pláž se nachází asi 450 metrů od hotelu. Tento hotel doporučujeme všem typům středně náročných klientů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazény, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů zdarma, vnitřní bazén, dvě restaurace, bar, bar u bazénu, plážový bar, diskotéka, zahrada, obchod se suvenýry, wellness centrum se saunou a nabídkou masáží a procedur, možnost půjčení auta nebo výměny měny, trezor na recepci a mnoho dalšího. Pro děti je v hotelu dětský bazén a mini klub.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, telefon, satelitní televize, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin.

Pláž: Písečná pláž se nachází asi 450 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, je zde také bar, kde máte možnost využívat možnost all inclusive.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí tenis, stolní tenis, stolní fotbal, biliard, hotel pro své hosty pořádá animační programy. Využít také můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*