Hera Park hotel 4*4*4*4*

Poloha: Hera Park je příjemný hotel kategorie 4* v oblasti Side, asi 1 kilometr od historického centra města, v části Manavgat. Písečná pláž leží asi 350 metrů od hotelu, letiště v Antalyi je asi 75 kilometrů od hotelu. Hotel doporučujeme středně náročným klientům hledajícím dobrý hotel za dobrou cenu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, klimatizace, restaurace s terasou, venkovní bazén se skluzavkou, dětský bazén, vnitřní bazén, zahrada, bar, bar u bazénu, možnost výměny měny, fitness centrum, diskotéka, kadeřnictví, obchod se suvenýry, spa centrum - turecké lázně a rozsáhlá nabídka masáží a procedur, a mnoho dalšího. Pro děti je v hotelu dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště a mini klub.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, satelitní televize, telefon, trezor a minibar. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin.

Pláž: Pláž se nachází asi 350 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí stolní tenis, stolní fotbal, šipky, biliard, gymnastiku a fitness, hotel pro své klienty také pořádá animační programy. Využít můžete některého z námi nabízených výletů po okolí nebo nabídky vodních sportů na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*