Lyra Resort Hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Nový luxusní hotel Lyra Resort Hotel je situován přímo v centru letoviska Kizilagac u dlouhé písečné pláže. Při vstupu do moře se vyskytují oblázky. Je skvělým typem na dovolenou pro ty, kteří touží po odpočinku a relaxaci. Vzdálenost od města Side je cca 16 km a od letiště v Antalyi 80 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, dětská restaurace, 6 barů, 3 restaurace A la carte (turecká, italská, rybí, mexická, asijská), venkovní a vnitřní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), hotelový vodní park s několika tobogány, dětské hřiště, miniklub, TV a video místnosti, Wi-Fi připojení na veřejných místech, kino, kadeřnictví, prádelna, zdravotní středisko, nákupní galerie, směnárna, úschovna zavazadel, půjčovna aut.

Ubytování: Vlastní koupelna s WC, vanou nebo sprchou, fén, centrální klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek), minibar (cola, Fanta, voda, minerální voda a pivo zdarma), telefon a balkon (většina směrem na moře), v hlavní budově.

Stravování: All inclusive: Hlavní restaurace: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře a pozdní večeře formou bufetu. Dětská restaurace: večeře formou bufetu, Snack bary: občerstvení během dne – turecký snack, pizza, sendviče, hamburgery, hranolky, saláty, těstoviny, pečivo, nugetky, ovoce. A la Carte restaurace: turecká, italská, rybí, mexická, asijská (nutno objednat dva dny předem). Vitamin bar: wafle a čerstvé džusy, Lobby bar, plážový bar, Amphi bar, Disco bar, bar u bazénu, Aqua bar. V barech nealkoholické a místní alkoholické nápoje v ceně (09:00 – 02:00).

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar.

Sport a zábava: Tenisový kurt (zapůjčení tenisových raket a osvětlení kurtu za poplatek), stolní tenis, basketbal, volejbal, šipky, aerobic, minigolf, dětský vláček, vodní gymnastika, vodní pólo, horolezecká stěna, fitness, turecké lázně, sauna, parní lázeň, bohaté denní a večerní animační programy, večerní vystoupení a show, středisko vodních sportů na pláži. V blízkosti hotelu je také rozsáhlý tenisový klub s více než padesáti antukovými kurty a aquapark.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*