Sayanora Hotel & Park 3*3*3*

Poloha: Jedná se o hotelový komplex s příjemnou atmosférou, který tvoří dvě hlavní hotelové budovy (část Sayanora Hotel) a několik bungalovů (část Sayanora Park). Doporučujeme jej zejména těm, kteří chtějí být ubytováni v blízkosti starobylého městečka Side a hledají dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Vzdálenost od historického centra je pouhých 800 m. Na cca 200 m vzdálenou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře projdete sousední zahradou. Mezinárodní letiště je vzdáleno 60 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby s Wi-Fi zdarma, hlavní restaurace s venkovní i vnitřní sekcí, bazénový bar, 2 venkovní bazény, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, směnárna, prádelna, žehlení a čistírna (za poplatek), lékař, fotograf. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Ubytování: Vybavení dvoulůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek zahrnuje vlastní koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, individuální klimatizaci, TV, telefon, trezor (za poplatek), minibar (naplněn pouze vodou) a balkon (u bungalovů terasu). Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny a rozděluje si je výhradně recepce. Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi za příplatek.

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední koláčky s kávou nebo čajem. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje možnost čerpat od 10.00 do 23.00 v restauraci a bazénovém baru. Všechny nápoje v baru na pláži jsou za poplatek. Zmrzlina, importované nápoje a džusy z čerstvého ovoce (za poplatek).

Pláž: Písčitá pláž 200 m od hotelu, pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Stolní tenis a vodní sporty na pláži, turecké lázně, masáže a sauna v prostorách vedlejšího hotelu (za poplatek). Turecká noc dvakrát týdně. Vyžití a noční život v nedalekém centru letoviska Side.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*