Side Breeze Hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Velice oblíbený resort, známý svými výbornými službami, je situován ve velice klidném a příjemném prostředí, vzdálen cca 240 m od jedné z nejkrásnějších a nejdelších písčitých pláží letoviska Side. Podél široké pláže vede nová promenáda. V blízkosti hotelu si přijdou na své milovníci nakupování, zejména v cca 500 m vzdáleném centru letoviska Çolakli. Centrum Side je vzdáleno cca 8 km (možnost využít místní autobusy – dolmuše nebo taxi). V loňské sezoně byl tento hotel uváděn pod názvem Monachus Park a byl výborně hodnocen německými klienty.

Vybavení: Recepce s lobby, hlavní restaurace, 2 restaurace à la carte (rybí a italská), 6 barů, plážový bar, disko, venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, wellness centrum, obchody. Internetový koutek za poplatek, Wi-Fi v lobby zdarma. Lehátka, slunečníky, podložky na lehátka a zapůjčení osušek u bazénů i na pláži zdarma (výměna osušky za poplatek).

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana), WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, TV-SAT s hudebním kanálem, telefonem a balkonem. Minibar je naplněn při příjezdu nealkoholickými nápoji, každé další naplnění vodou zdarma, ostatními nápoji za poplatek. Zapůjčení trezoru za poplatek. Možnost ubytování v rodinných pokojích. Typ A – dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (palanda) nebo Typ B – dvě samostatné ložnice, každá se dvěma lůžky.

Stravování: All inclusive. Hlavní restaurace – snídaně, obědy, večeře – formou bufetu (včetně dětského bufetu). Plážový bar je otevřen od 10.00 do 17.00, můžete zde čerpat nápoje, lehký oběd, odpolední občerstvení, kávu a sušenky. V pozdních hodinách je podávána půlnoční polévka. Cukrárna otevřena od 11.00 do 12.30 a od 14.30 do 17.00. Zmrzlina je podávána dvakrát denně. Možnost jedenkrát za pobyt večeře v à la carte restauraci (nutno objednat předem). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dostanete od 10.00 do 24.00 (dle otevíracích dob jednotlivých barů).

Sport a zábava: Denní a večerní animační programy (šestkrát týdně). Plážový volejbal, stolní tenis, fitness, šipky, šlapací loďky, kanoe, turecké lázně a sauna (zdarma). Masáže, biliár a vodní sporty (za poplatek). Pro děti je zde k dispozici miniklub, minidisko a dětské hřiště.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*