Silence Beach resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Silence Beach je resort nabízející komplexní služby na vysoké úrovni pro vaši dokonalou dovolenou. Nachází se v oblasti Kizilagac, cca 20 km od antického městečka Side se spoustou obchůdků a historických památek, které je dostupné místními minibusy nebo taxi. Díky své vybavenosti je hotel vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 75 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 A la Carte restaurací (barbecue, rybí, turecká, italská, asijská, mexická), cukrárna, kavárna, bar, aquapark, vnitřní bazén, venkovní bazén, Lake pool, dětský bazén, vyhřívaný bazén (lehátka a slunečníky zdarma), lunapark, konferenční sály s vybavením, obchůdky, herna, miniklub, teenage klub, kino, wellness centrum, Wi-Fi připojení zdarma, kadeřnictví, salon krásy, prádelna, žehlení, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna aut.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, klimatizace, satelitní televize, telefon, minibar, vysoušeč vlasů, Wi-Fi připojení, sofa, trezor a balkón. Situován v klubové části hotelu. Ubytování za příplatek: Lake Suite - terasa, vířivka, přímý vstup do sdíleného bazénu, Rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice, Pokoj v hlavní budově, Pokoj u jezírka.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně, s možností dokoupení polopenze či All Inclusive. All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, noční občerstvení, noční sendviče, Patisserie: zákusky, dorty, sušenky a sladké pečivo, káva a čaj, Kavárna: drobné pečivo, turecká káva a čaj, Snack bar: lehké občerstvení během dne, alko a nealko nápoje. V barech rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech určených hotelem. A la Carte restaurace: barbecue, rybí, turecká, italská, asijská, mexická (na základě předchozí rezervace, za poplatek).

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 30 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, molo.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, plážový volejbal, herní centrum, kino, tenisové kurty, zábavné večerní programy, mini disco, živá vystoupení, jóga, fotbalové hřiště, aquapark. Wellness a Spa centrum, turecké lázně, sauna, pára, masáže a procedury. V okolí hotelu se nachází několik barů, restaurací a obchůdků.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*