Ameritania hotel 3*3*3*

Poloha: Hotel se nachází v proslulé newyorské Theater District na rohu 54. ulice a Broadwaye, Ameritania se může pochlubit krásným designem a službami na úrovni. Jen kousek od hotelu leží Ed Sullivan Theater, domov populární David Letterman Show, v docházkové vzdálenosti je náměstí Times Square, Central Park, Rockefeller Center, Museum of Modern Art (MOMA) a Radio City Music Hall. V těsné blízkosti je také nákupní 5. Avenue, Carnegie Hall, Columbus Circle, Macy a Madison Square Garden.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, business centrum, klimatizace, lounge, možnost připojení k internetu, trezor na recepci, nedaleko hotelu se nachází fitness centrum, stejně jako spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur..

Ubytování: Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, je na výběr z kategorií standard a deluxe. Standard pokoje mají koupelnu, krásně obložené postele, mramorovou koupelnu s luxusní kosmetikou a samozřejmě SAT TV, klimatizaci a možnost připojení k internetu. Nechybí hodiny s CD přehrávačem, klimatizace ani fén.

Stravování: Ubytování je nabízeno bez stravy, tak jak je v USA zvykem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 3°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 15°C vzduch 21°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 27°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 11°C vzduch 5°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*