Amsterdam Court hotel 3*3*3*

Poloha: Hotel se nachází kousek od Times Square a Brodwaye, v srdci New Yorku. Přímo naproti hotelu je Gershwin Theatre, v docházkové vzdálenosti Divadlo Broadway, Rockefeller Center, Muzeum moderního umění (MOMA) a Radio City Music Hall. V těsné blízkosti je nákupní 5. Avenue, Carnegie Hall, Columbus Circle, Macy a Madison Square Garden. Snadný přístup ke všemu dalšímu je zajištěn veřejnou dopravou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace a lounge, High-speed bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách, business služby, trezor na recepci, fitness centrum nedaleko, parkoviště.

Ubytování: V hotelu je celkem 136 pokojů v několika kategoriích. Všechny jsou vkusně a moderně vybavené, mají možnost připojení k internetu, koupelnu, SAT TV, telefon, hodiny s CD přehrávačem, klimatizaci a fén.

Stravování: Ubytování je nabízeno bez stravy, tak jak je v USA zvykem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 3°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 15°C vzduch 21°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 27°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 11°C vzduch 5°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*