Wellington hotel New York 3*3*3*

Poloha: Tento velmi příjemný hotel má výbornou polohu v dosahu centra, nedaleko Manhattanu. Do divadla Broadway se dostanete za chvíli příjemnou procházkou, stejně tak k dalším zajímavostem tohoto města. Nákupní a zábavní možnosti jsou samozřejmě poblíž. Central a Times Square jsou taktéž nedaleko.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, obchůdky, restaurace, kadeřník, kavárna, bezpečnostní schránky bezplatně na recepci. V hotelu je velmi příjemná atmosféra.

Ubytování: V hotelu je celkem 515 pokojů a 85 apartmánů. Všechny pokoje jsou velmi vkusně a moderně vybavené. Ve standardních pokojích najdete koupelnu, vysokorychlostní připojení k internetu, kabelovou TV, fén, hodiny s rádiem a klimatizaci, která funguje sezónně a je centrálně ovládaná.

Stravování: Ubytování je nabízeno bez stravy, tak jak je v USA zvykem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 3°C vzduch 4°C vzduch 9°C vzduch 15°C vzduch 21°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 27°C vzduch 24°C vzduch 19°C vzduch 11°C vzduch 5°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*